خانه اخبار بکارگیری ابزار آنالیزهای پیشگویانه InfoSight در سرورهای HPE

logo

بکارگیری ابزار آنالیزهای پیشگویانه InfoSight در سرورهای HPE

دسته بندی: اخبار
0 دیدگاه
۱۸ فروردین ۱۳۹۸

InfoSight، آنالیزوری که بر اساس جمع آوری اطلاعات عملیاتی از زیر ساخت ها مشکلات را پیشگویی و رفع می کند، سابقاً فقط در استوریج های HPE قابل دسترس بود.

HPE در حال گسترش و بکارگیری ابزار آنالیز پیش بینی خود در سرورها می باشد. بخصوص HPE این ابزار را در سرورهای سری Proliant، ماژول های محاسباتی Synergy و سیستم های Apollo به کار گرفته است. در گذشته، InfoSight فقط در استوریج ها قابل دسترسی بود.

InfoSight زیر ساخت را نظارت می کند تا مشکلات احتمالی را مشخص کرده و راه حل های ممکن را پیشنهاد کند. InfoSight میلیون ها سنسور را با استفاده از اطلاعات جمع آوری شده آنالیز می کند تا مشکلات را پیش بینی و رفع نماید.

حال که این ویژگی برای سرورها قابل دسترس است، InfoSight اطلاعات مفیدی را بهنگام بروز مشکل در اختیار قرار می دهد که به مسئولین IT در ارائه راهکارهای پیشگیرانه نگهداری و تعمیر کمک می کند. این ابزار همچنین می تواند اخطارهای امنیتی سرور مانند تلاش های ورود ناشناخته ایجاد کند. کاربران می توانند وضعیت سرورها را توسط داشبورد وضعیت سلامت مشاهده کنند.

بر اساس گزارش HPE، با استفاده از InfoSight، کاربران استوریج های HPE شاهد اُفت ۷۹% هزینه های عملیاتی بودند. ۸۵% زمان کمتر برای حل مشکلات صرف شده است و ۸۶% مشکلات بصورت خودکار پیش بینی و رفع شده اند قبل از اینکه کسی متوجه آنها شده باشد.

دیدگاه خود را ارسال کنید