نتسا درباره ما

درباره شرکت تحلیل نگرش سیستم ها (نِتسا)

درباره نتسا

نِتسا اولین شرکت در زمینه ارائه راهکارها و تجهیزات تخصصی لود بالانسینگ اینترنت و ارتباطات بین شعب و از پیشتازان ارائه راهکارهای وایرلس سازمانی در ایران میباشد که به لطف و یاری خداوند در مردادماه ۱۳۸۹ فعالیت خود را در حوزه فن آوری اطلاعات و ارتباطات آغاز نمود.
در طی این ۱۲ سال فعالیت شرکت ، محصولات و راهکارهای ما در قالب دو گروه متفاوت برنامه ریزی گردید. گروه اول محصولات و راهکارهایی است که بصورت روزمره مورد نیاز و درخواست بازار و مشتریان است. مانند سرورهای HPE ، سوییچ های Cisco و ذخیره سازهای HPE و EMC که مورد نیاز سازمان های بزرگ است.

گروه دوم محصولات و راهکارهای خاص نِتسا است که تیم تحقیق و توسعه شرکت همواره در تلاش هستند تا محصولات و خدمات جدیدی را به آن اضافه نموده و سطح کیفیت خدمات فعلی را افزایش دهند. راهکارهای لود بالانسینگ، سوییچ های امنیتی و مدیریت ابری، روترهای لود بالانسر دیتای موبایل و تجهیزات شنود و امن سازی ترافیک SSL از جمله این راهکارهای خاص هستند و ما عقیده داریم که در این خصوص منحصر بفرد عمل میکنیم.

مشتریان هدف این دسته از راهکارها شرکت ها و سازمان هایی هستند که تیم های IT آنها جسورانه و دلسوزانه بدنبال نوآوری، کاهش هزینه های سازمان و افزایش سطح خدمات هستند و نِتسا نیز همواره سعی بر این دارد که بهترین تجربه قبل و بعد از فروش را برای این دسته از مشتریان داشته باشد.

چشم انداز (Vision)

افزایش سطح خدمات ، محصولات و راهکارها با توجه به نیازهای مشتریان با افزایش شرکای تجاری شرکت و سرمایه گذاری روزافزون در جهت رسیدن به این اهداف و ماندن به عنوان یکی از بازیگران اصلی در بازار فن آوری اطلاعات و ارتباطات کشور عزیزمان

ماموریت ما (Mission)

ماموریت ما این است که بمانیم. در این اوضاع نابسمان و تحمل سختی های فراوان که باعث شده این بنگاه اقتصادی تابحال روی پای خودش بایستد. در تحریم های روز افزون و خود تحریمی ها. بمانیم هم بخاطر خودمان و عشق به کارمان و کسب درآمدمان و هم بخاطر همکارانمان که بهترین ها در نوع خود هستند و هم بخاطر ارائه خدمت بهتر به مشتریانمان و ساختن آینده بهتری برای کشور عزیزمان. ما کار دیگری جز این بلد نیستیم

ویژگی های نتسا
 • انعطاف پذیری

  در نوع ارائه خدمات و محصولات به مشتریان بسیار منعطف عمل می کنیم

 • راهکارهای خاص

  راهکارهای منحصر بفرد خود را در رفع مشکلات فن آوری اطلاعات به مشتریان ارائه می دهیم

 • اول کیفیت

  کیفیت محصولات، راهکارها و خدمات پس از فروش را در اولویت اول قرار می دهیم

 • پرسنل مجرب

  تیم خود را با دقت و وسواس بسیار و از بهترین ها انتخاب می کنیم

تاریخچه نتسا
گواهی های شرکت نتسا
مشتریان ما