درباره شرکت نگرش تحلیل سیستم ها (نِتسا)

نِتسا اولین شرکت در زمینه ارائه راهکارها و تجهیزات تخصصی لود بالانسینگ اینترنت و ارتباطات بین شعب و از پیشتازان ارائه راهکارهای وایرلس سازمانی در ایران میباشد که به لطف و یاری خداوند در مردادماه 1389 فعالیت خود را در حوزه فن آوری اطلاعات و ارتباطات آغاز نمود.
در طی این 13 سال فعالیت شرکت ، محصولات و راهکارهای ما در قالب دو گروه متفاوت برنامه ریزی گردید. گروه اول محصولات و راهکارهایی است که بصورت روزمره مورد نیاز و درخواست بازار و مشتریان است. مانند سرورهای HPE، ذخیره‌ساز Tape Storage، سوییچ های Cisco و ذخیره سازهای HPE و Dell EMC که مورد نیاز سازمان های بزرگ است.

گروه دوم محصولات و راهکارهای خاص نِتسا است که تیم تحقیق و توسعه شرکت همواره در تلاش هستند تا محصولات و خدمات جدیدی را به آن اضافه نموده و سطح کیفیت خدمات فعلی را افزایش دهند. راهکارهای لود بالانسینگ، سوییچ های امنیتی و مدیریت ابری، روترهای لود بالانسر دیتای موبایل و تجهیزات شنود و امن سازی ترافیک SSL از جمله این راهکارهای خاص هستند و ما عقیده داریم که در این خصوص منحصر بفرد عمل میکنیم.

مشتریان هدف این دسته از راهکارها، شرکت ها و سازمان هایی هستند که تیم های IT آنها جسورانه و دلسوزانه بدنبال نوآوری، کاهش هزینه های سازمان و افزایش سطح خدمات هستند و نِتسا نیز همواره سعی بر این دارد که بهترین تجربه قبل و بعد از فروش را برای این دسته از مشتریان داشته باشد.

ویژگی های نتسا

ما تمام سعی خود را میکنیم تا بهترین خدمات را به مشتریان ارائه دهیم

 • انعطاف پذیری

  در نوع ارائه خدمات و محصولات به مشتریان بسیار منعطف عمل می کنیم

 • راهکاری های خاص

  راهکارهای منحصر بفرد خود را در رفع مشکلات فن آوری اطلاعات به مشتریان ارائه می دهیم

 • اول کیفیت

  کیفیت محصولات، راهکارها و خدمات پس از فروش را در اولویت اول قرار می دهیم

 • پرسنل مجرب

  تیم خود را با دقت و وسواس بسیار و از بهترین ها انتخاب می کنیم

استخدام

شرکت نتسا با توجه به نیاز سازمان و رزومه متناسب با واحد مرتبط اقدام به جذب نیرو می‌کند. رزومه خود را ارسال کنید تا با شما تماس گرفته شود.

 • انواع فایل های مجاز : jpg, png, pdf.

تاریخچه نتسا
1402
1401
1400
1399
1398
1397
1396
1395
1394
1393
1392
1391
1390
1389

اخذ رتبه 2 شورای عالی انفورمانیک – عضویت در کمیسیون‌های شبکه و تامین کالای فاوا سازمان نظام صنفی رایانه استان تهران و انجمن وارد کنندگان کالای آی‌تی – راه اندازی ساختارها و سیستم‌های ERP و BI – باز طراحی لوگوی مفهومی نِتسا و شروع واردات محصولات F5 و Microsemi

شروع واردات سبد کامل محصولات و راهکارهای آرشیو اطلاعات HPE – افزایش فروش شرکت به بیش از 500 میلیارد ریال – عضویت در سازمان حمایت از مصرف کنندگان و ثبت گارانتی نِتسا برای تجهیزات سازمانی فن آوری اطلاعات

ثبت به عنوان اولین شرکت وارد کننده نسل جدید سرورهای HPE Gen10 Plus به ایران در گمرک – شروع واردات تجهیزات رده بالای سازمانی Fortinet

افزایش 5 برابری میزان فروش و گردش مالی شرکت و ثبت رکورد بیشترین تعداد پروژه تامین کالا به ارزش بیش از دویست و پنجاه میلیارد ریال | اخذ گواهی سیستم مدیریت کیفیت ایزو 9001-2015

افزایش 3 برابری فضای اداری شرکت و شروع واردات مستقیم تجهیزات رده سازمانی Cisco

افزایش سرمایه شرکت از 500 میلیون ریال به 20 میلیارد ریال

اخذ گواهی رتبه بندی و عضویت نتسا در شورای عالی انفورماتیک

اخذ نمایندگی انحصاری سوئیچ های امنیتی Piolink و تجهیزات امن سازی بستر SSL شرکت ARA Networks

شروع همکاری شرکت نتسا با تأمین سرورها و ذخیره سازی های HPE و ارائه راهکارهای مرتبط

عضویت شرکت نگرش تحلیل سیستم ها در سازمان نظان صنفی رایانه استان تهران

اخذ نمایندگی رسمی از شرکت Papercut جهت ارائه راهکار مدیریت پرینترهای سازمانی

اخذ نمایندگی رسمی از شرکت Redline و BNTC جهت ارائه راهکارهای تخصصی کنترل پهنای باند اینترنت

اخذ نمایندگی انحصاری تجهیزات شبکه Peplink و Pepwave در ایران

شرکت نتسا در تاریخ 11 مرداد ماه 89 و با سرمایه ثبت شده 500 میلیون ریال در اداره ثبت شرکت های تهران ثبت و شروع بکار نمود.

برخی از مشتریان
گواهینامه ها
گواهینامه شورای عالی انفورماتیک اعتبار تا 1404