نتسا اخبار گزارش سال ۲۰۱۸ گارتنر درخصوص زیرساخت های شبکه WAN

logo

گزارش سال 2018 گارتنر درخصوص زیرساخت های شبکه WAN

دسته بندی: اخبار
0 دیدگاه
11 نوامبر 2018

 

(۲۴ اکتبر ۲۰۱۸، هنگ کنگ) در گزارش مجیک گارتنر منتشر شده در اکتبر ۲۰۱۸ در ارتباط با زیرساخت های WAN EDGE، شرکت Peplink به عنوان اولین شرکت پیشرو جهانی در بازار رو به رشد SD-WAN شناخته شده است.
بر اساس این گزارش، پیش بینی شده است بازار ) WAN EDGEشامل استفاده ترکیبی از SD-WAN به همراه روتر های سنتی (از سال ۲۰۱۷ تا ۲۰۲۲ با کاهش ۳ درصدی نرخ رشد مرکب سالیانه (CAGR) مواجه باشد. اما در این گزارش قید شده است که بازار مستقل SD-WAN دارای ۳۷ درصد نرخ رشد مرکب سالیانه (CAGR) در کنار افت ۲۱ درصدی بازار روترهای اداری سنتی خواهد بود.
بنابراین SD-WAN به عنوان طلایه دار در تکنولوژی ارتباطات شرکت های کوچک و سازمان های بزرگ در مهاجرت از زیرساخت های سنتی شبکه در راستای پاسخ گویی به درخواست افزاینده برای پهنای باند بیشتر در کنار هزینه کمتر شناخته می شود. با سالها تجربه گسترده در زمینه SD-WAN شرکت Peplink بر این باور است که توانمندی و بینش لازم را برای Leader بودن در این بازار در گزارشات آتی گارتنر خواهد داشت.
راهکارهای Peplink در زمینه SD-WAN ها گسترده و در برگیرنده دیتا سنتر ها و ارتباطات بین شعب، بهبود ارتباطات وایرلس و فراهم سازی بستر ارتباط برای دفاتر کار متحرک و ارتباطات یکپارچه و بدون اختلال SaaS است. تکنولوژی ارتباطی SpeedFusion به طور منحصر به فردی قادر به ارائه سرعت زیاد در شرایطی است که با روترها و روش های سنتی امکان پذیر نخواهد بود. هم چنین همراه با مدیریت متمرکز ابری InControl2 زمان لازم برای کانفیگ و مدیریت یکپارچه این تجهیزات به کمترین میزان ممکن خود رسیده است.
به گفته Keith Chau مدیر عامل Peplink: ما مفتخر هستیم که توسط گارتنر به عنوان یکی از تامین کننده پیشرو برای زیرساخت های WAN Edge و راه حل هایSD-WAN معرفی شده ایم. ما به سازمان خود افتخار میکنیم و بر این باور هستیم که این تمایز از جانب گارتنر نه تنها نتیجه سال ها تلاش و فداکاری، بلکه گویای گوشه چشمی از ما به آینده تکنولوژی است. براین باور هستیم که محصولات و تکنولوژی های آینده این شرکت، نه تنها ما را به عنوان پیشرو در زمینه SD-WAN هایLTE محور (دیتای سیمکارت)، بلکه به عنوان پیشرو در زمینه زیرساخت های WAN Edge معرفی خواهند نمود.

سلب مسئولیت گارتنر:

گارتنر هبچ تامین کننده، فروشنده یا خدماتی را که در نشریات آن چاپ شده ترغیب نکرده و کاربران تکنولوژی را به استفاده از این تامین کننده ها با بالاترین رتبه بندی تشویق نمی کند. بخش تحقیقاتی نشریات گارتنر متشکل از نظرات سازمان های تحقیقاتی گارتنر می باشد و به هیچ عنوان نباید به صورت بیانه ای از واقعیت شناخته شود. گارتنر در ارتباط با این تحقیق از ضمانت برای اهدف خاص و مشخص که به صورت تلویحی یا مستقیم بیان شده باشد سلب مسئولیت می کند.

در ارتباط با Peplink:

شرکت Peplink یک شرکت پیشرو در زمینه ی تکنولوژی اینترنتی و ارتباطات است و به عنوان معرفی کننده و توسعه دهنده راهکارهای SD-WAN تحت برند خود یعنی Peplink و Pepwave شناخته میشود. این شرکت هم چنین لایسنس های نرم افزاری و خدمات پشتیبانی در ارتباط با راه حل های SD-WAN را نیز ارائه مینماید. Peplink محصولات خود را با برند تجاری خود به شبکه گسترده ای شامل ۵۰۰ نمایندگی فروش و فروشنده در نزدیک به ۷۰ کشور جهان عرضه می کند.