تکنولوژی PepVPN

تکنولوژی PepVPN چیست؟

 

 

 

 

 

 

 

تکنولوژی انحصاری SpeedFusion به VPN های سازمانی قدرت استفاده همزمان از مجموع پهنای باند چندین لینک اینترنت را خواهد داد. میتوان تا 13 لینک اینترنت با تکنولوژی های متفاوت مانند  DSL , Wireless , WiMAX  و یا  3G را بطور همزمان مورد استفاده قرار داد و شعبات سازمان را به دفتر مرکزی متصل نمود.

PepVPN تکنولوژی انحصاری Peplink و اولین لایه ارتباطی بین کلیه تجهیزات Peplink و Pepwave بوده که اگرچه از کلیه مزایای SpeedFusion مانند قابلیت Hot Failover و Bandwidth Bonding بهره مند نیست ولی می تواند کلیه تجهیزات Peplink و Pepwave به همراه شبکه های متصل به آنها را به راحتی با استفاده از بستر اینترنت به یکدیگر متصل نماید. در منزل، محل کار، در مسافرت و حتی زمانی که در یک وسیله نقلیه در حال حرکت هستید می توانید با استفاده از هر نوع دستگاه Peplink و یا Pepwave به شبکه سازمان متصل شوید.

 

 

PepVPN موتور VPN اختصاصی Peplink می باشد. روشی ایده آل جهت برقراری یک تونل ارتباطی امن بر روی بستر اینترنت. PepVPN علاوه بر امکاناتی که سایر روش های متداول VPN مانند IPsec دارد ، دارای مزایای زیر نیز می باشد.

 

 

PepVPN – Long – distance Ethernet cable

این امکان را به شما می دهد که ارتباط VPN خود را بر روی لایه 2 شبکه برقرار نمایید. مانند یک کابل شبکه طولانی مجازی که میتواند 2 شبکه را در فواصل بسیار دور به یکدیگر متصل نماید.

 

 

 

 

Seamless transition

تکنولوژی های PepVPN و SpeedFusion هر دو از یک موتور VPN مشابه استفاده می کنند و این بدان معنی است که کلیه تجهیزاتی که دارای هر کدام از این تکنولوژی ها باشند، می توانند به راحتی با یکدیگر ارتباط برقرار نمایند. همین طور در هر زمان می توان PepVPN را به SpeedFusion ارتقاء داده و از سایر مزایای آن مانند قابلیت Hot Failover  و یا تجمیع پهنای باند (Bandwidth Bonding) استفاده نمود.

 

 

 

PepVPN – Works in any IP environment

با هر دو روش Routing و یا NAT سازگاری کامل دارد. لذا اگر در پشت یک NAT Gateway و یا Firewall قرار دارید میتوانید بدون نگرانی از داشتن IP ثابت ارتباط VPN خود را برقرار نمایید.

 

 

 

 

 

SpeedFusion Hot Failover − Unbreakable VoIP and VPN

Hot Failover قابلیتی ویژه می باشد که در هیچ یک از تکنولوژی های VPN وجود نداشته و برقراری ارتباط را از طریق چندین لینک به صورت همزمان مدیریت می نماید. لذا در صورت قطع یک لینک ، ارتباط VPN و سایر ارتباطات وابسته مانند VoIP و غیره مختل نخواهند شد.

Easy Setup

به راحتی لینک های بیشتری به سیستم اضافه نمایید. حتی میتوانید لینک های اینترنت را بر روی بستر های متفاوت و تکنولوژی های متفاوت با یکدیگر ترکیب نمایید.

WAN Failover – Unbreakable VoIP and VPN

در سایر تکنولوژی های VPN زمانی که یک خط قطع میشود ارتباط VPN را قطع کرده و مجدداً با استفاده از لینک سالم اقدام به برقراری ارتباط می نماید. این به معنای یک زمان Downtime می باشد که باعث اختلال سرویس های شبکه می شود.  Hot Failover در تکنولوژی SpeedFusion با مدیریت ارتباط بر روی تمامی لینک های WAN از ایجاد هر نوع Downtime جلوگیری می نماید. در زمان قطع هر لینک ترافیک شبکه فوراً و بدون قطع ارتباط به سایر لینک های سالم منتقل می شود. یک VPN شکست ناپذیر به همراه ارتباطات VoIP بدون اختلال.

 

SpeedFusion Bonding − Packet – Level Bandwidth Bonding

قابلیت Bonding در تکنولوژی SpeedFusion باعث تجمیع پهنای باند کلیه لینک های ارتباطی شده و در نهایت سرعت و پهنای باند شما را افزایش خواهد داد.

 

SpeedFusion – Multi – provider bandwidth bonding

پهنای باند چندین لینک ارتباطی از سرویس دهنده های مختلف و با تکنولوژی های متفاوت Wired و Wirelesرا با یکدیگر ترکیب کرده ، یک ارتباط فوق سریع را برای شما به ارمغان می آورد.

SpeedFusion – Automatic Hot Failover handoff

همواره کلیه ارتباطات موجود را کنترل کرده و لینک های مشکل دار را از مدار خارج می نماید.

Easy, on-demand scalability

برای ارتباطات VPN به سرعت بیشتر نیاز دارید ؟  یا یک پهنای باند موقتی برای پروژه ای خاص ؟ هر قدر نیاز بود لینک های بیشتری از  سرویس دهنده های  مختلف به سیستم اضافه نمایید و یا جهت کنترل بودجه لینک های اضافه را حذف نمایید. کنترل سرعت و پهنای باند در دستان شماست.

 

 

مقایسه امکانات  PepVPN

با استفاده از ساختار 3 لایه Peplink ارتقاء سیستم به تکنولوژی SpeedFusion بسیار ساده شده است.  به راحتی متوجه می شوید که چطور  مشتریان  بی شماری  در سراسر دنیا SpeedFusion را جایگزین ارتباطات VPN قدیمی بر روی بستر IPsec نموده اند. در زیر می توانید مقایسه حالت های مختلف VPN را به همراه امکانات آنها مشاهده نمایید.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.