نتسا مقالات مزایای SD-WAN برای خدمات عمومی

logo

مزایای SD-WAN برای خدمات عمومی

دسته بندی: مقالات
0 دیدگاه
17 مارس 2021

مزایای SD-WAN برای خدمات عمومی

آیا میدانید امکانات شبکه موبایل استفاده های بیشتری میتوان کرد؟

از اتصال تصاویر HD گرفته تا دسترسی از راه دور به منابع دفتر مرکزی، امروزه تکنولوژی های جدید رِنج وسیعی از ابزارهای مفید را در این زمینه ارائه کرده اند. هر چند محدودیت پهنای باند و نواحی تحت پوشش اپراتورهای مختلف LTE به یک مانع بر سر راه این فناوری ها بدل گشته است. ما این جا هستیم تا با ارائه راهکار تجمیع پهنای باند مبتنی بر پرتکل انحصاری SpeedFusion این معضل را بر طرف کنیم.

تجمیع پهنای باند مبتنی بر SpeedFusion

پرتکل SpeedFusion با ترکیب چندین لینک LTE و تجمیع پهنای باند آنها در یک ارتباط SpeedFusion مزایایی از جمله سرعت بالا، انعطاف پذیری بین لینک ها و ارتقاء سطح پوشش دهی را به ارمغان می آورد.

در مورد SpeedFusion بیشتر بدانید

این تکنولوژی تعداد قابل توجهی مزایای کلیدی را برای زیر ساخت های متحرک به ارمغان می آورد.

 

کاهش نواحی که پوشش دهی LTE ندارند

با تجمیع مناطق تحت پوشش سرویس دهنده مختلف LTE عملاً مناطقی که پوشش دهی LTE در آن وجود ندارند کاهش می یابد.

 

 

 

سوئیچ نامحصوص بین لینک های قطع شده

در صورت قطع هر یک از ارتباطات LTE ترافیک بطور نامحصوص به سایر لینک های سالم منتقل شده و از ایجاد اختلال در سیستم جلوگیری می کند.

 

 

ارتقاء پهنای باند

با تجمیع پهنای باند چندین لینک LTE، این امکان بوجود می آید که حتی هنگام حرکت، تصاویر HD به خوبی ارسال شوند.

 

 

 

تجمیع شبکه LTE خصوصی و عمومی 

Extending the Reach of TETRA, NXDN and DMR 2-Way Radi

گسترش دسترسی شبکه های رادیویی بی سیم از جمله TETRA, NXDN, DMR در گذشته تجهیزات بی سیم رادیویی تنها در شرایطی با هم می توانستند در ارتباط باشند که به یک Repeater مشترک وصل می بودند. با ایجاد تانل های SpeedFusion بین مراکز فرمان ( دفاتر مرکزی ) و سایت های راه دور، در واقع آنها را به یک شبکه واحد تبدیل میکنیم، با این کار تجهیزات ارتباط رادیویی میتوانند با یکدیگر در سایت های کاری مختلف و دفاتر مرکزی گوناگون با یکدیگر در ارتباط باشند گویی که به یک Repeater متصل شده اند.

پهنای باند بیشتر برای اپلیکیشن های جدید

در گذشته تجهیزات رادیویی بی سیم، تنها راه ارتباطی سرویس هایی از جمله آتش نشانی، اورژانس و سایر خدمات مشابه بودند. بواسطه تکنولوژی SpeedFusion این ارتباطات رادیویی می توانند بر روی بسترهایی از جمله LTE ایجاد شوند و از مزایایی از قبیل پهنای باند ارتباطی بیشتر بهره مند گردند. این پهنای باند ارتباطی بالاتر مزایایی از جمله امکان انتقال تصاویر زنده، ارتباط VoIP و ارسال و دریافت فایل ها و دسترسی به پورتال های وب را برای این سازمان ها به ارمغان میاورد.

روترهای سری MAX با قابلیت پشتیبانی از شبکه های Cellular

در ترکیب روترهای Peplink در دفاتر مرکزی، روترهای Pepwave با قابلیت پشتیبانی در شبکه های LTE عمومی و خصوصی و رادیویی، گستره وسیعی از تجهیزات و راه کارها فراهم میشود که هر نوع سناریوی ارتباطی را پوشش می دهند.