نتسا تکنولوژی ها HPE آشنایی با تکنولوژی HPE InfoSight

logo

آشنایی با تکنولوژی HPE InfoSight

تکنولوژی Infosight شرکت اچ پی ای چیست؟

HPE InfoSight که برای سرورها و استوریج های شرکت اچ پی ای طراحی شده است. در اصل یک ترکیب ایده آل از ماشین یادگیری و آنالیز پیش بینی کننده اچ پی ای InfoSight است که با استفاده از Active Health System (AHS) که بر سلامت و عملکرد درست سیستم نظارت می کند و HPE Integrated Lights Out (iLO) باعث بهبود عملکرد سرور و پیش بینی و رفع مشکلات می گردد.


فناوری InfoSight شرکت اچ پی به میزان قابل توجهی از هدر رفتن زمان و مشکلات ناشی از انتقال اطلاعات با ایجاد تغییرات اساسی در بخش مدیریت و پشتیبانی از زیرساخت، جلوگیری کرده است. AHS نقش یک دستگاه “ضبط کننده پرواز” را بر روی سرور بر عهده دارد که نظارت مداوم و پیشگیرانه سلامتی را انجام میدهد و به ضبط هزاران پارامتر سیستم و داده های سنجش تله متری (Telemetry) بصورت ۷*۲۴ بر روی سرور مشغول است.
Infosight شاخص های تله متری دریافتی از AHS را آنالیز میکند تا بر اساس یافته های رفتاری پایگاهی که روی آن قرار دارد، پیشنهاداتی برای رفع مشکلات و بهبود عملکرد ارائه دهد. در نسخه اولیه تکنولوژی InfoSight برای سرورها مجموعه ای از قابلیت های بنیادی ارائه شده که به مرور زمان تکامل بیشتری خواهد یافت.
برای مطالعه بیشتر در این خصوص می توانید دیتاشیت فارسی را در بخش دانلو پایین صفحه، ذخیره نمایید و ویدئو مرتبط در خصوص معرفی تکنولوژی InfoSight تماشا کنید.

محصولات مرتبط

دیدگاه خود را ارسال کنید