لود بالانسینگ اینترنت

سرعت بالاتر، اطمینان بیشتر، هزینه کمتر با لود بالانسینگ اینترنت

تکنولوژی های لودبالانسینگ تجهیزات Peplink باعث افزایش سرعت پایداری و انعطاف پذیری بیشتر و حذف هزینه های سرسام آور لینک های اختصاصی خواهد شد. Peplink می تواند تا ۱۳ لینک ارتباطی با تکنولوژی های مختلف را با یکدیگر ادغام نموده و ترافیک را با کمک 8 الگوریتم هوشمند مسیردهی نمایید. این تکنولوژی علاوه بر کاهش هزینه های لینک های اختصاصی تا ۹۰%، سرعت بسیار بالاتر و پایدارتر ۹۹.۹% در اتصال با اینترنت و ارتباطات بین شعب ایجاد می نماید. با کمک Peplink تمام لینک های ارتباطی از قبیل DSL، ارتباطات 3G/4G روی بستر موبایل و لینک های وایرلس و یا وایمکس بطور همزمان مورد استفاده قرار خواهند گرفت تا پهنای باند مورد نیاز شما را تأمین نماید. با کمک تکنولوژی Failover زمان قطع ارتباط بطور قابل ملاحظه ای کاهش خواهد یافت و در زمان قطع هر لینک ترافیک بطور اتوماتیک به سایر لینک های سالم منتقل خواهد شد.

 

 

افزایش پهنای باند در هر زمان

آیا به پهنای باند بیشتری نیاز دارید؟ کافیست یک ارتباط DSL یا دیتای موبایل را از هر سرویسی دهنده ای بخواهید به سیستم اضافه نموده و در دسترس کاربران قرار دهید.

 

مدیریت کامل ترافیک خروجی

با کمک 8 الگوریتم پیشرفته پپلینک و ایجاد قوانین مورد نیاز می توانید بر جریان ترافیک خروجی لینک های مختلف کنترل و نظارت کامل داشته باشید. تنها با چند کلیک ساده می توانید تنظیمات دلخواه را پیاده سازی نمایید.

 

اتصال ۱۰۰% سرویس اینترنت

تکنولوژی Failover بطور اتوماتیک سالم بودن و کیفیت لینک های ارتباطی را بررسی و در صورت قطع لینک ترافیک را به لینک های سالم منتقل می نماید. تکنولوژی Failover باعث می شود کاربران قطع اینترنت را احساس نکنند.

 

هاستینگ مطمئن سرورها

با تکنولوژی لود بالانسینگ ترافیک ورودی می توانید سرویس های خود را با اطمینان خاطر Publish نمایید. ترافیک ورودی سرورهای وب، ایمیل، VoIP و غیره از طریق لینک ارتباطی بطور همزمان قابل دسترس خواهند بود و در صورت قطع هر لینک سرویس های شبکه از دسترس خارج نخواهند شد.

 

ارتباط سریع و مطمئن بین دفاتر

تکنولوژی SpeedFusion از پهنای باند تمامی لینک های ارتباطی موجود در دفاتر و شعبات سازمان ها استفاده مینماید تا یک ارتباط سریع و امن را بین آنها بر قرار نماید. ترافیک بین دفاتر با قابلیت پنهان سازی ۲۵۶ بیتی (استاندارد نظامی) رمز نگاری می گردند.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

پیشنهاد ویژه نتسا